Ресми интернет-ресурсқа қош келдіңіз

Әр оқушының алдында ерте ме, кеш пе өзінің келесі мамандығын таңдау мәселесі туындайды. Бұл мәселені шешу қиын. Сондықтан оқушылар үшін кәсіптік бағдар беру мәселелері өте маңызды.

Осыған байланысты, 2024 жылғы 18 маусымда № 2 ЖОББМ базасында 9-сынып оқушыларының Павлодар технологиялық колледжінің өкілдері Г. С. Аспановамен, С. Т. Шахметовпен кездесуі өтті. Гульнура Серикжановна оқушыларға технологиялық колледж туралы бейнеролик ұсынды. Сондай-ақ, ол колледжге түсу шарттары, қандай мамандықтарды таңдауға болатындығы туралы егжей-тегжейлі айтып берді.

«Біз дайындалған талапкерлерге, оқуға дайын, не істеп жатқанын түсінетін, болашақ мамандықтың маңыздылығын түсінетіндерге қызығушылық танытамыз», — Гульнура Серикжановна деп атап өтті.